Plac Kobzdeja / Scena pod Kuferkiem

WODNE IGRZYSKA

STREFA ŻYWIEC ZDRÓJ DLA DZIECI

29 lipca-20 sierpnia / Plac Kobzdeja / 13.00-20.00

Gry i zabawy:
 • malowanie buziek 
 • własnoręczne wykonywanie bransoletek
 • tatuaże wodne
 • zajęcia kreatywne dla dzieci z upcyklingu
 • gitbudka
 • tor bowlingowy
 • konkursy plastyczne z nagrodami
 • strefa relaksu

 

12 SPRAWNOŚCI, KTÓRYCH NIE ZDOBĘDĄ DOROŚLI!

2-13 sierpnia / 14.00-17.00
scena pod kuferkiem / Plac Kobzdeja
Bajkowisko to kraina baśni, wyobraźni, wybornej zabawy i niekończącego się dobrego humoru.
Hasło tegorocznego Bajkowiska brzmi: ZBIERAMY SPRAWNOŚCI!
W programie spektakle i warsztaty teatralne, zabawy edukacyjne, konkursy z nagrodami i wielka parada finałowa.

2 sierpnia (środa)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – PLECIONKARZ
16.00-17.00 „Baśnie 1001 nocy” – spektakl Teatru Qfer z Gdańska

3 sierpnia (czwartek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – TRAMP
16.00-17.00 „Wielka podróż Olka i Toli” – spektakl Teatru Prima z Warszawy

4 sierpnia (piątek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – WIERSZOKLETA
16.00-17.00 „Złota rybka” – spektakl Teatru Prima z Warszawy

5 sierpnia (sobota)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – LEJWODA
16.00-17.00 „Morskie Opowieści” – spektakl Teatru Katarynka z Gdańska

6 sierpnia (niedziela)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – GLOBTUPEK
16.00-17.00 „Czerwony Kapturek” – spektakl Teatru Qfer z Gdańska

7 sierpnia (poniedziałek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30 16.00 Zdobywanie sprawności – TYCIPYCITRELOLUBKA
16.00-17.00 „Jaś i Małgosia” – spektakl Teatru Barnaby z Gdańska

8 sierpnia (wtorek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – HARCOWNIK
16.00-17.00 „Awanturka z leśnego podwórka” – spektakl Teatru Bajlandia z Warszawy

9 sierpnia (środa)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – PASIBRZUSIO
16.00-17.00 „O smoku i królu leniuchu” – spektakl Teatru Bajlandia z Warszawy

10 sierpnia (czwartek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – LALOLOG
16.00-17.00 „Fintikluszki – folkowe okruszki” – spektakl Teatru Małe Mi z Wrocławia

11 sierpnia (piątek)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – SOBIERADEK
16.00-17.00 „Kurczaczek Jedynaczek” – spektakl Teatru Łątka z Łodzi

12 sierpnia (sobota)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – ŁAZIK
16.00-17.00 „Baśń o dwóch braciach” – spektakl Teatru Łątka z Łodzi

13 sierpnia (niedziela)

14.00-14.30 Hyde Park
14.30-16.00 Zdobywanie sprawności – PLĄSACZ
16.00-17.00 WIELKA PARADA

Scroll to top