10 sierpnia / sobota

MAGICZNA NOC

Przystanek Ołowianka

Koło Widokowe AmberSky /18.00-23.00

MAGICZNĄ NOC z AmberSky – najbardziej czarodziejska impreza w Gdańsku! Koło widokowe rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł i na jedną noc przemieni się w magiczną scenę, na której rozegra się bajeczny spektakl muzyki, światła, kolorów, zaczarowanych pokazów artystycznych i… ognia!

Przed AmberSky będzie można spotkać kolorowych szczudlarzy ze słodkościami, zakręconego mima z szalonymi rekwizytami do zdjęć i zaczarowanego iluzjonistę. Każdy, kto kupi bilet na przejazd kołem w prezencie otrzyma magiczną świecącą bransoletkę. Na odwiedzających AmberSky czekają również bajeczne konkursy i animacje, kolorowe brokatowe tatuaże, ogromne bańki mydlane, szalone modelowanie balonów. Głównym punktem tegorocznej, czwartej już edycji imprezy będą czarodziejskie POKAZY OGNIA o 21.00, 21.45, 22.30.

W Magiczną Noc AmberSky rozbłyśnie wszystkimi kolorami tęczy! Org. AmberSky

17 sierpnia / sobota

NAJWIĘKSZE MAGIC SHOW W POLSCE

JAK ON TO ZROBIŁ?

Przystanek Ołowianka / 20.00

Unikatowe, autorskie widowisko w wykonaniu aktora, reżysera, twórcy dużych iluzji – Marcina Muszyńskiego. Artysta podczas swojego niezwykłego, zapierającego dech w piersiach show przeniesie nas w inną rzeczywistość, w świat fantazji i baśni. 

Podczas spektaklu zobaczymy etiudy z dziedziny Dużej Iluzji (które zaprowadziły Marcina Muszyńskiego do finału program „Mam Talent”), program kabaretowy z udziałem publiczności i… premierową,  sensacyjną sztukę z Latającym Fortepianem wraz z iluzjonistą.

Klimat widowiska podniosą  efekty pirotechniczne, świetlne, lasery i ścielący się niczym chmury dym. Artyści wystapią w specjalnie zaprojektowanych strojach z setkami kamieni Swarovskiego. To trzeba zobaczyć!

Marcin Muszyński – gwiazda wielu programów telewizyjnych, twórca i reżyser nagrodzony statuetką za wykonanie „Największego Magicznego Show w Polsce”. Szerszej publiczności zaprezentował się w programie „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

 

 

 

 

 

Scroll to top