JAK ON TO ZROBIŁ?

Przystanek Ołowianka / 20.00

Unikatowe, autorskie widowisko w wykonaniu aktora, reżysera, twórcy dużych iluzji – Marcina Muszyńskiego. Artysta podczas swojego niezwykłego, zapierającego dech w piersiach show przeniesie nas w inną rzeczywistość, w świat fantazji i baśni. 

Podczas spektaklu zobaczymy etiudy z dziedziny Dużej Iluzji (które zaprowadziły Marcina Muszyńskiego do finału program „Mam Talent”), program kabaretowy z udziałem publiczności i… premierową,  sensacyjną sztukę z Latającym Fortepianem wraz z iluzjonistą.

Klimat widowiska podniosą  efekty pirotechniczne, świetlne, lasery i ścielący się niczym chmury dym. Artyści wystapią w specjalnie zaprojektowanych strojach z setkami kamieni Swarovskiego. To trzeba zobaczyć!

Marcin Muszyński – gwiazda wielu programów telewizyjnych, twórca i reżyser nagrodzony statuetką za wykonanie „Największego Magicznego Show w Polsce”. Szerszej publiczności zaprezentował się w programie „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

 

 

 

Scroll to top