25.07-16.08 / godz. 10.00-18.00

Rozsmakuj się w Pomorskiej:
………..kuchni,
Pomorze słynie z gościnności. Jak ją wyrazić najpełniej? Serwując wyjątkowe potrawy i produkty oparte na tradycyjnych recepturach oraz z lokalnych surowców. Przygotowywane powoli, z najwyższej jakości naturalnych składników, bez zbędnych dodatków, barwników i polepszaczy.
Pomorska oferta kulinarna, bogata i zróżnicowana zaspokoi wyrafinowane gusta smakoszy. Pomorskie dania, których receptury przekazywane są z pokolenia na pokolenia można znaleźć na Liście produktów tradycyjnych a lokalną i regionalną żywność wysokiej jakości mają producenci z Sieci Dziedzictwo Kulinarne – Pomorskie.
Spróbuj kuchni Pomorskiej!

………..kulturze,
Interesujące, ciekawe i niepowtarzalne. Takie właśnie są instytucje kultury, muzea i zabytki Pomorza. Któż nie chciałby poczuć się jak król, przechadzając się Drogą Królewską, albo jak dzielny rycerz Zakonu Krzyżackiego mieszkający na jednej z gotyckich warowni. Skansen Wdzydzki, ceramika malborska i żuławskie domy podcieniowe, to tylko niektóre z zabytków województwa pomorskiego, zachwycające bogatą historią i niezwykłą architekturą. Regionalne rękodzieło zachwyci entuzjastów, nie tylko folkloru, swoimi barwami i wyglądem.
Razem z nami odkrywaj Pomorskie!

………..turystyce,
Kilometry szerokich, piaszczystych plaż, olbrzymie kompleksy leśne, wśród nich parki narodowe, parki krajobrazowe oraz liczne rezerwaty przyrody, kilkaset jezior i rzek, a także pola i łąki pokryte darami natury – to tylko niektóre z wielu obliczy województwa pomorskiego. O tym jakie jeszcze atrakcje czekają tu na małych i dużych podróżników przekonacie się sami wybierając się w podróż po Pomorskim – niezapomniane chwile gwarantowane.

Pomorskie – tu się odpoczywa!

PROGRAM WYDARZEŃ

7 SIERPNIA / PIĄTEK
17.00-21.00 – DJ NA OŁOWIANCE

8 SIERPNIA  / SOBOTA
15.30-17.30 – POKAZY KULINARNE
18.00-20.00 – Koncert zespołu TRZY MAJTKI
Regulamin koncertu zespołu TRZY MAJTKI (pdf)

9 SIERPNIA / NIEDZIELA
17.00-21.30 – DJ NA OŁOWIANCE

11 SIERPNIA / WTOREK
16.00-17.30 – POKAZY KULINARNE

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Instytucja Zarządzająca Programem – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Organizator wydarzenia „Pomorskie Smaki” – Samorząd Województwa Pomorskiego.

Scroll to top