10.08

po Starym i Głównym Mieście              

Do udziału w spacerze zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 13:00. Uwaga! Podczas spaceru, wszyscy uczestnicy (także dorośli opiekunowie!) będą skakać, ryczeć, drapać i robić dziwne miny. Spacery rozpoczną się od wizyty u Gdańskiego Lwa Heweliona w Bramie Wyżynnej (miejsce zbiórki), a następnymi punktami na trasie będą m.in. Wielka Zbrojownia, Stara Apteka, Plac Kobzdeja i Wielki Młyn. Koniec trasy zaplanowano przy Galerii Handlowej Madison, u kolejnego (a jakże…) Heweliona. Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki!

W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski: Ewa Kowalska, autorka serwisu iBedeker, inicjatorka i edukatorka realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli „Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku oraz Wojciech Krakus, wieloletni edukator w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, będące od niedawna uczestnikiem projektu dla przedszkoli.

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś pod adresem spacery@visitgdansk.com lub pod nr tel 58 301 43 55. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 9 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorzy: Gdańska Organizacja Turystyczna, Międzynarodowe Targi Gdańskie, iBedeker

UWAGA! W przypadku złych warunków atmosferycznych, w trosce o najmłodszych uczestników, organizatorzy mogą zmienić termin spaceru. Oczywiście, w takim przypadku, uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie.

Scroll to top