nd.-czw. 10.00-23.00, pt.-sob. 10.00-00.00 Wyspa Ołowianka

Zobacz Gdańsk z niecodziennej perspektywy!

W Londynie jest London Eye, w Las Vegas High Roller, w Singapurze Singapore Flyer, a w Gdańsku AmberSky! Wysokie na 50 metrów nad poziomem morza koło widokowe to nowa, połączona z dreszczykiem emocji jakość zwiedzania Gdańska „w pigułce”. Zlokalizowany w samym sercu Gdańska, na Wyspie Ołowianka diabelski młyn, umożliwia niezwykłe doświadczenie uroków miasta. Wznosząc się ponad dachami Gdańska mieszkańcy i turyści mogą podziwiać starówkę, bursztynowy stadion, stocznię z zabytkowymi żurawiami, wzgórza morenowe, a nawet odległy Hel z zupełnie nowej, szerszej perspektywy.

Koło AmberSky wyposażone jest w 36 ośmioosobowych, klimatyzowanych i ogrzewanych gondoli, w tym jedną kabinę VIP ze szklaną podłogą. Przejażdżka trwa około 15 minut.

Po emocjonującej podróży czas na relaks nad Motławą. W Strefie Relaksu przed kołem widokowym przy dźwiękach stylowej muzyki można oddać się błogiemu lenistwu na wygodnych leżakach i spróbować smaków lata – pysznych, zdrowych lodów naturalnych, oryginalnych gofrów Bubble Waffle, orzeźwiającej lemoniady i aromatycznej kawy.

Zapraszamy na AmberSky – najbardziej zakręconą atrakcję Gdańska!

Ambersky dostępne w godz.: pon.-czw. 11.00-23.00, pt.-sob. 11.00-00.00, nd. 10.00-22.00

Scroll to top